В СУ „Св. Кл. Охридски“ – Ловеч се проведе вдъхновяваща инициатива с първокласниците на тема „Хигиена на ръцете – нашата суперсила“. Чрез забавни игри, беседа и практически упражнения децата научиха колко е важно редовното и правилно миене на ръцете за тяхното здраве. С усмивки и ентусиазъм малките ученици показаха, че могат да бъдат истински герои в грижата за себе си и околните.
С благодарност към г-жа Малинка Илиева, медицински специалист в училището за съдействието.
Всички заедно градим по-здраво бъдеще за нашите деца!


СУ " Св. Климент Охридски" – гр. Ловеч